Dostępne są nadal EUROPEJSKIE STYPENDIA (do 50%) na KYOLCHE dla osób pragnących siedzieć 2 tygodnie odosobnienia lub dłużej. Wubongsa oferuje natomiast możliwość otrzymania zniżki osobom przyjeżdżającym na krócej i zmagającym się z trudnościami finansowymi w ramach Programu Haeng Won (praca i praktyka) oraz w ramach polskich duchowych stypendiów. Pisz – nadal dostępna jest bardzo duża pula stypendiów – kwanum@zen.pl.

Opłaty za Kyol Che, podobnie jak przekazywanie wszelkich innych datków na świątynię, stanowi Danaparamitę, praktykę szczodrości, będącej jedną z siedmiu doskonałości. Nie jest to tylko cena za którą “kupujemy” udział w sesji, lecz praktyka duchowa sama w sobie. Pozwala Sandze na organizację odosobnienia oraz jest jednym z filarów utrzymania Świątyni przez cały rok, dzięki czemu istnieje ona nieprzerwanie od lat osiemdziesiątych.

Jak co roku, oprócz fizycznej i bezpośredniej praktyki medytacji siedzącej podczas Kyol Che, zachęcamy zatem również do duchowego udziału w odosobnieniu poprzez przekazywanie datków. Dzięki Waszym darowiznom i kwotom przekraczającym podane ceny osoby w trudniejszej sytuacji finansowej będą mogły wziąć udział w Kyolche. W ciągu ostatnich kilku lat już kilkanaście osób dzięki Wam mogło zająć miejsca w Sali Dharmy.

Każde Twoje 80 zł to stypendium dla uczestnika za jeden dzień odosobnienia. Jeśli chcesz, napiszemy Ci, który to dzień, byś miał/a świadomość, że w tym czasie praktykujesz razem z nami.
Tradycyjnie w Korei uważa się, że datek i praktyka wspartej osoby przynoszą błogosławieństwo dla pracy, która ten datek umożliwiła. Dzięki temu praktykujemy razem mimo, że jesteśmy oddaleni w przestrzeni. “Kiedy siedzisz, tylko siedź. Kiedy pracujesz, tylko pracuj.”

Wpłat można dokonywać już teraz z dopiskiem Fundusz Zniżkowy na Kyolche:
SZKOŁA ZEN KWAN UM W POLSCE
UL. MAŁOWIEJSKA 24, 04-962 WARSZAWA
21249000050000453060627808 PLN
ALIOR Centrala Warszawa
SWIFT CODE: ALBPPLPW
IBAN: PL21249000050000453060627808

Chczesz więcej inforacji?

Zapisz się, a będziesz dostawał najnowsze informacje prosto na swoją skrzynkę!

Właśnie zapisałeś się na listę, czekaj na wiadomości.

%d bloggers like this: