Ankieta
Konwencji Sanghowej 2018
Słuchając głosów Sanghi

POMÓŻ I WYPEŁNIJ

>Tłumaczenie na polski<

 

Drodzy członkowie Europejskiej Szkoły Zen Kwan Um,

By poznać i wyjść naprzeciw potrzebom współczesnej Europejskiej Sanghi, zainspirowani międzynarodowym Raportem Millenialnym, stworzyliśmy tą 15 minutową ankietę wyłącznie dla nasego regionu.

Sugestie, które przesłaliście mailem zgrupowaliśmy w 4 tematy: 1. Praktyka zen dla początkujących, 2. Nowe formy wspólnego działania, 3. Więcej edukacji, 4. Potencjał członków Sanghi, które przyczyniły się do powstania 25 zagadnień poniżej. Chcielibyśmy usłyszeć, jak je postrzegacie.

Wasze odpowiedzi staną się podstawą do stworzenia rekomendacji, jakie Konwencja Sanghowa przedłoży Europejskiej Grupie Nauczycieli do dalszej dyskusji.

 

INSTRUKCJA: Choć tylko kilka pytań jest obowiązkowych, prosimy uprzejmie o całkowite wypełnienie ankiety. Jest to szczególnie ważne, jeśli chodzi o opatów i kierowników. Wasze odpowiedzi zostaną przekazane i wzięte pod uwagę, więc jest to właściwa sytuacja, by zamanifestować jasny umysł, mądrość i współczucie.

Dziękujemy za wysiłek i wkład. Zachęcamy wszystkich członków do udziału. Więcej na temat Konwencji Sanghowej TUTAJ.

 

Od Rady Nauczycieli: “Drodzy Starsi Nauczyciele Dharmy, jest dla nas szczególnie ważne, by uzyskać informację zwrotną od Was. Wasze opinie jako Starszych Nauczycieli Dharmy naprawdę się liczą. Prosimy Was o kompletne wypełnienie tej ankiety, która stanie się podstawą do Konwencji Sanghowej we wrześniu”

Termin końcowy: 25 sierpnia 2018

Uwaga, ankieta tylko dla zarejestrowanych członków SZKU.

 

 

POMÓŻ I WYPEŁNIJ

Zaznacz odpowiednie pola w oryginalnej ankiecie, posiłkując się tłumaczeniem na polski dostępnym TUTAJ

 

Chcesz wiedzieć więcej?

Zapisz się na Newsletter, a otrzymasz najnowsze informacje o odosobnieniach i wydarzeniach prosto do swojej skrzynki.

Właśnie zapisałeś się na listę, czekaj na wiadomości.