Gdański Ośrodek Zen Kwan Um zaprasza na spotkanie z nauczycielami zen Kathy Park oraz Andrzejem Stecem

Gdański Ośrodek Zen Kwan Um zaprasza na spotkanie z nauczycielami zen
 
W październiku przyjeżdżają do nas z Korei: Kathy Park  (Mistrzyni  Dharmy od 2016 r.)  oraz Andrzej Stec (Mistrz Dharmy od 1998 r.)
Spotkanie z nauczycielami i naszymi gośćmi odbędzie się w piątek 14 października o  godzinie 18:00, a będzie miało miejsce w Narodowym Muzeum Morskim w Spichlerzach na Ołowiance (ul. Ołowianka 9-13 – Gdańsk).
 
Wydarzenie odbędzie się w formie rozmowy z nauczycielami, z wiodącym pytaniem  “jak radzić sobie z wielkimi wyzwaniami w tych trudnych czasach i co nas może w tym wspierać ? Porozmawiamy o tym jak praktykować zen codziennego życia. Będzie to okazja do zadania pytań związanych z życiem, czy praktyką medytacyjną. Spotkanie szacujemy na 2 godziny. Po nim zapraszamy na drobny poczęstunek.

 Kathy i Andrzej są nauczycielami, którzy współprowadzą grupy zen w Seulu, Gangnam i Daejeon w Korei Południowej oraz projekt inicjatywy Międzynarodowej Szkoły Zen Kwan Um – Sanghę Online. Trening zen opierają na naukach Wielkiego Mistrza Zen Seung Sahna, pierwszego koreańskiego mistrza zen, który nauczał na Zachodzie.

„Z czystym umysłem i kierunkiem możemy uzyskać dostęp do naszej nieograniczonej mądrości i
współczucia oraz umiejętnie pomóc sobie i światu”

Mistrz Zen Seung Sahn

Ponieważ musimy pokryć koszty spotkania prosimy o datki – minimalna składka 30 zł. Prosimy o płatność przelewem na nasze konto do czwartku 13 października. W piątek płatność na miejscu jedynie w gotówce (prosimy o przygotowanie odliczonej kwoty). Dane do przelewu: ING Bank Śląski: 84 1050 1764 1000 0023 1942 7817,  tytuł przelewu: Spotkanie z nauczycielami Zen 14.10.2022.

Link do zaproszenia na YouTube