Praktyka niedzielna z rozmowami nieformalnymi

Drodzy,
Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do wzięcia udziału w otwartych praktykach niedzielnych członków, sympatyków oraz wszystkich zainteresowanych doświadczeniem praktyki zen. W czasie praktyki odbędą nieformalne rozmowy osobiste z Robertem Bączykiem, opatem ośrodka i Starszym Nauczycielem Dharmy (dla chętnych). W czasie rozmowy można będzie zadać pytania dotyczące praktyki w naszej Szkole czy też własnych doświadczeń.
Po praktyce zapraszamy do rozmowy, integracji i wymiany myśli w przyjaznej atmosferze ośrodka zen, oraz na wegetariański obiad.
Osoby, które jeszcze nie praktykowały w stylu Kwan Um prosimy o przybycie godzinę wcześniej, by uzyskać niezbędne instrukcje do niedzielnych praktyk. Prosimy o zabranie luźnych strojów w stonowanych kolorach oraz SKARPETEK! 🙂
PLAN PRAKTYKI:
10:00 WPROWADZENIE DO MEDYTACJI
11:00 MEDYTACJA ZEN
11:35 CHODZENIE ZEN
11:45 MEDYTACJA ZEN
12:20 CHODZENIE ZEN
12:30 MEDYTACJA ZEN
13:15 OBIAD
Praktyka jest bezpłatna dla członków Szkoły płacących składki. Pozostałe osoby prosimy o darowizny na utrzymanie Świątyni.
Bardzo prosimy również wszystkich jedzących o darowizny za obiad. Umożliwia to gotowanie podczas kolejnej niedzielnej praktyki 🙂
Dziękujemy.