Szkoła Zen Kwan Um jest międzynarodową organizacją, skupiającą ponad sto ośrodków i grup założonych przez Mistrza Zen Seung Sahna, pierwszego koreańskiego mistrza zen mieszkającego i nauczającego na Zachodzie. Celem szkoły jest uczynić praktykę buddyzmu zen dostępną dla coraz większej liczby uczniów na całym świecie.
Sercem szkoły Kwan Um jest codzienna praktyka, która się odbywa w ośrodkach i grupach rozmieszczonych w Ameryce Północnej i Południowej, Europie, Australii, Afryce Południowej i Azji. Uczniowie i goście pracują, medytują i jedzą razem, stopniowo osiągając przejrzysty i współczujący umysł, który z chwili na chwilę jest w stanie pomóc wszystkim istotom.
Oferujemy naukę medytacji zen poprzez praktyczne instrukcje, codzienne praktyki poranne i wieczorne, wykłady publiczne, rozmowy osobiste z nauczycielami, sesje medytacyjne, odosobnienia i warsztaty. Nasze programy są otwarte dla wszystkich, niezależnie od wcześniejszego doświadczenia i często są darmowe.

Szkoła Zen Kwan Um zapewnia wszystkim osobom zainteresowanym praktyką zen inkluzywną, bezpieczną przestrzeń, w której nie ma miejsca dla zachowań i postaw dyskryminacyjnych. ze względu na płeć, orientację seksualną, pochodzenie czy przekonania.

Więcej na temat naszej polityki etycznej przeczytasz tutaj.

NASZE MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE:

Youtube  Facebook   Instagram   Patronite

LINKI: