W Szkole Zen Kwan Um prócz naszych Mistrzów Zen i Mistrzów Dharmy mamy wielu starszych uczniów, począwszy od Nauczycieli Dharmy w Treningu, przez pełnych Nauczycieli Dharmy, Starszych Nauczycieli i Nauczycieli Bodhisattwów. Są oni, zgodnie ze “Wskazówkami Nauczycieli Dharmy”  “oddani szczerej praktyce oraz pomaganiu w praktyce innym” poprzez wprowadzanie nowych członków do medytacji oraz form i wspólne działanie.

Jeżeli masz pytania dotyczące praktyki i potrzebujesz “Przyjaciela w Dharmie”, możesz skorzystać z naszego programu koleżeńskiego mentoringu (“Dharma Friend” Mentorship Program).

Jest to okazja, by pogłębić swoje zrozumienie form i praktyki medytacji oraz buddyzmu w ogóle w nieformalnej atmosferze, podczas mailowej wymiany, koleżeńskich spotkań czy rozmów telefonicznych.

Napisz do biura Szkoły, a przekażemy Twój email do naszych Nauczycieli Dharmy. Odpowiemy na dowolne pytanie lub pomożemy Ci nawiązać dłuższy kontakt z wybranym Przyjacielem w Dharmie w Twoim mieście, który ułatwi Ci zintegrowanie się z lokalną Sanghą.

Wpisz # przy swoim pytaniu, jeżeli wyrażasz zgodę na publikację pytania i odpowiedzi na naszej stronie zen.pl.

Zapytaj Przyjaciela w Dharmie

9 + 12 =