Droga Sangho,

Jesteśmy bardzo wdzięczni za odzew, z jakim spotkała się akcja zbiórki na wymianę dachu w głównym domu Świątyni. Wielu z Was dostrzegło niecierpiącą zwłoki potrzebę modernizacji tej części budynku, wspierając naszą zbiórkę. Przyczyniacie się w ten sposób do planowanego podniesienia nie tylko komfortu praktyki oraz estetyki naszego miejsca, ale również do stworzenia zdrowszej atmosfery, wolnej od obciążającego organizm azbestu. W planach leży również poszerzenie bazy noclegowej o jeszcze jedno dormitorium oraz remont poddasza.

Od października 2017 udało nam się zebrać na ten cel 6580 . Powtórzmy to jeszcze raz! Szczodrze wsparły nas i ośrodki, i osoby indywidualne, na które możemy liczyć od lat oraz nasi nowi członkowie o wielkim entuzjazmie.

Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy!

Ponieważ całkowity koszt tego remontu to ok. 46 000 , cały czas kontynuujemy zbiórkę. Planowany termin realizacji inwestycji to czerwiec 2018, także jeżeli Główna Świątynia jest bliska Twojemu sercu i chcesz dołożyć swoją cegiełkę do jej przebudowy, zapraszamy Cię do dołączenia do  tej ważnej akcji. Zachęcamy też do ustawienia stałych przelewów o nawet niewielkich nominałach na następne pół roku – liczy się każdy gest.

Nr konta: 21249000050000453060627808

Szkoła Zen Kwan Um w Polsce
ul.Małowiejska 22/24, 04-962 Warszawa

Kwan Seum Bosal!